Logo

Produkty podľa ochorenia

Zdravý tráviaci trakt
odrazkaOchorenia zubov
odrazkaOchorenia pečene
odrazkaOchorenia žlčníka
odrazkaVredy
odrazkaOchorenia žalúdka
odrazkaOchorenia čriev

Zdravé pľúca
odrazkaNachladnutie a chrípka
odrazkaAngína, faringitída, laryngitída
odrazkaBronchitída a zápal pľúc
odrazkaBronchiálna astma

Zdravé srdce
odrazkaAteroskleróza
odrazkaHypertenzia
odrazkaIschemická choroba srdca, infarkt myokardu
odrazkaSrdcová slabosť
odrazkaEndomyokartitída, kardiomyopatia
odrazkaNarušenie srdcového rytmu
odrazkaPorážka (insult)
odrazkaKŕčové žily a trombóza

Zdravé kĺby
odrazkaReumatická artritída a deformujúca artróza
odrazkaDna
odrazkaZlomeniny kostí
odrazkaSkolióza, opotrebovaná platnička, zacviknutie nervov
odrazkaOsteoporóza

Zdravé obličky
odrazkaZápal močových ciest
odrazkaMočové kamene
odrazkaAdenóm predstojnej žlazy / prostata

Látková výmena a hormonálne zdravie
odrazkaOchorenie štítnej žľazy
odrazkaCukrovka
odrazkaNadváha
odrazkaMastopatia a fibromyómy maternice
odrazkaKlimaktérium a menopauza
odrazkaNeplodnosť, pohlavné poruchy

Stres
odrazkaNervozita a depresia
odrazkaSvalová distrofia a kŕče
odrazkaBolesti hlavy a migrény
odrazkaPoruchy spánku
odrazkaOchrana proti stresu
odrazkaSyndróm chronickej únavy
odrazkaNeurity a syndróm nepokoja nôh
odrazkaEpilepsia
odrazkaParkinsonova choroba

Zdravá koža a zmyslové orgány
odrazkaDermatitída, vyrážky
odrazkaPsoriáza
odrazkaPigmentové fľaky
odrazkaPopáleniny
odrazkaGlaukóm, zelený zákal
odrazkaChoroby sietnice
odrazkaZápal ucha
odrazkaHluchota

Zdravé detstvo
odrazkaDeti do 1 roka
odrazkaDeti od 1 do 6 rokov
odrazkaDeti od 7 do 12 rokov
odrazkaDeti od 13 do 18 rokov

Život bez infekcie
odrazkaImunitný systém
odrazkaAlergia

Život bez rakoviny
odrazkaOnkologické ochorenia
odrazkaPodpora organizmu pri chemoterapiiSCEK S-780

SCEK S-780
Zväčšiť

Cena: 879€Masážne zariadenie na zlepšenie krvného obehu

Súčasní moderní ľudia, ktorí sú zaneprázdnení svojím zamestnaním, bývajú zvyčajne fyzicky unavení a nervózni. Preto ľahko môžu dostať neurasténiu a nedostatok cvičenia môže spôsobiť bolesti svalov alebo iné ochorenia. Choroby ľudí často súvisia so zlým krvným obehom, ktorý je príčinou zlých metabolických funkcií a to najmä zvýšenej hladiny cholesterolu, ktorý upcháva cievy a vo vyššom veku spôsobuje problémy srdcového svalu. To sú u ľudí dnes hlavné príčiny mŕtvice, srdcového infarktu, artritídy a nadmernej hladiny kyseliny močovej.

Prevládajúcou sa stala úloha účinne vyriešiť problém relatívne správnej funkcie tela pri nedostatku pohybu. Avšak stále existujú možnosti na zlepšenie telesnej stavby vhodnými spôsobmi cvičenia. Vzhľadom na súčasné civilizačné choroby a chronické ochorenia vzniku, ktorým sa nedá zabrániť sa skupina lekárov a špecialistov výskumu a vývoja rozhodla vyvinúť a patentovať tento výrobok.

Tento produkt môže stimulovať všetky reflexné body umiestnenie na chodidlách nôh pomocou vysokofrekvenčnej (7200 ot./min) špirálovej metódy. Vysoká hladina vibrácií sa prenáša cez špeciálne tvarovanú podložku tak, že výstupky podložky aktivujú jedinečnú a hlbokú masáž reflexných tlakových bodov. Masážne tlakové body následne stimulujú zodpovedajúce zvýšenie prietoku krvi v tých častiach tela, ktoré patria k týmto tlakovým bodom. Takto sa môže zlepšiť krvný obeh, zvýšiť metabolizmus a zvýšiť imunita, čo v skutočnosti zodpovedá dnešnej filozofie prevencie chorôb a zachovanie dobrého zdravia ľudí.

Vibrácie majú tiež dvojitý efekt priamo na obehový systém. Oba parametre - vibračné rýchlosti a štruktúra podložky - boli dôkladne testované a kalibrované tak, aby sa dosiahli optimálne výsledky. Po prvé, vysokofrekvenčné vibrácie dávajú priamy a konkrétny podnet orgánu, ktorý podporuje krvný obeh a ostatné zložky obehu, ako je napríklad lymfatický systém. Po druhé, špirálové pohyby vibrácií výčnelkov podložky vytvárajú odstredivé sily, ktoré pomáhajú prečisťovať cievy. Krv sa čistí a súčasne odnáša von z tela rôzne splodiny, ako sú napr. metabolity. Toto je základná funkcia obehového systému, ktorá sa však môže ľahko narušiť.

Technológia vysokofrekvenčnej (7200 ot./min) špirálovej metódy bola navrhnutá ako univerzálny systém, ktorý možno jednoducho prispôsobiť pre každého používateľa v závislosti na jeho individuálnych potrebách. Zariadenie umožňuje nastaviť výšku, frekvenciu vibrácií, dobu trvania vibrácií a rôzne ďalšie nastavenia. To, že zariadenie je málo citlivé na rôzne vplyvy, ho robí ešte univerzálnejším, pretože ho môžu bezpečne a jednoducho používať ľudia so širokou škálou podmienok.

Zariadenie bolo inžiniersky navrhnuté a vyrobené tak, aby spĺňalo požiadavky najvyššej možnej kvality. Tianjin Tianshi Bioengineering Co, Ltd garantuje dvojročnú záruku na všetky zdravotnícke zariadenia. Technológia a výroba boli tiež testované a certifikované FDA, CE a IS0 9001 a získala množstvo významných národných i medzinárodných ocenení za inováciu. Toto masážne zariadenie na zlepšenie krvného obehu sa líši od bežných masážnych prístrojov a naozaj stojí za to vyskúšať ho.

Využiteľné pozície pri používaní prístroja

Pozície v sede

Možno ich rozdeliť na dva typy, podľa toho, či sa pri nich používajú palce na nohách alebo chodidlá. Posaďte sa na stoličku a položte si palce nôh na okraj kontaktnej plochy asi na 1-2 minúty (ilustrácia 1).

Posaďte sa na stoličku a položte si naraz obe chodidlá na kontaktnú plochu. Po 5-10 minútach budete cítiť teplo na chodidlách, čo pôsobí relaxačne. Tieto pozície sú východiskovými pozíciami pre začiatočníkov, ktorí so zvykajú na používanie prístroja (ilustrácia 2).

Pozície v stoji

Postavte sa oboma nohami do stredu kontaktnej plochy. Snažte sa udržať telo vzpriamené a v rovnováhe. Väčšina používateľov si obľúbila práve túto pozíciu. Pri nej možno prístroj najlepšie využiť na 15 minút. Začiatočníci zvyčajne nevedia udržať pevný postoj počas toho krátkeho času, kým má prístroj vysokú frekvenciu rotácie, ale postupne sa automaticky prispôsobia a po niekoľkých minútach sú schopní udržať rovnováhu (ilustrácia 3). Pri zvykaní si na túto pozíciu môžu ľudia s napätými svalmi a kĺbmi, vážnou blokáciou krvného obehu pociťovať čosi ako puchnutie v nohách. Doporučuje sa prejsť na inú pozíciu, napr. napínanie šliach alebo pozíciu v drepe, ktoré im poskytnú pocit úľavy a pomôžu postupne dosiahnuť stav úplného prispôsobenia sa.

Pozícia v drepe

Ohnite kolená a choďte dolu do drepu, obe päty by mali byť pevne a symetricky umiestnené na prístroji. Oboma rukami sa vpredu chyťte kontaktnej plochy na oboch stranách, udržujte rovnováhu a opakujte počítanie približne každých 30 sekúnd (ilustrácia).

Napínanie šliach

Urobte predklon a s narovnanými nohami sa pokúste dotknúť špičiek palcov na nohách.

Počítajte približne 20 sekúnd zakaždým, potom opakujte počítanie. Uvedené pozície treba cvičiť postupne a po poriadku. Najprv pozíciu v stoji, po nej pozíciu v drepe, potom napínanie šliach a späť do pozície v stoji. Takto si postupne precvičíte a ponapínate svalstvo (ilustrácia 1 – na strane 12).

Pozícia podporujúca ruky: Položte obe ruky, dlaňou hore alebo dlaňou dolu na kontaktnú plochu a ponechajte ich tam 3-5 minút (ilustrácia 2).

Ohýbanie kolien

Stúpte ľavou nohou na kontaktnú plochu, ohnite ju v kolene, pravá noha je natiahnutá vzadu dolu.

Vydržte približne 20 sekúnd. Vymeňte niekoľkokrát ľavú a pravú nohu (ilustrácia 3 ).

Pozícia v sede

Posaďte sa na kontaktnú plochu s oboma nohami voľne natiahnutými alebo skrčenými. Doporučuje sa ostať v tejto polohe 10-15 minút. Je to jedna zo základných pozícií vhodných pre každého užívateľa. Ak sa pritom oboma rukami opierate vpredu o okraje kontaktnej plochy, prenesiete masážny bod na ramená. Ak sa posadíte viac dozadu môžu sa masírovať plecia (ilustrácia 4 ).

Pozície vo vodorovnej polohe

Ľahnite si na matrac položený na vibračnú plochu prístroja a relaxujte, uvoľnite si celé telo. Zostaňte v tejto polohe 10-30 minút. Užívatelia by mali meniť polohu podľa svojho zdravotného stavu. Ide o to, aby sa masírovalo telo na rozličných miestach, aby sa dosiahli rozličné výsledky. Užívatelia si môžu meniť silu transmisie a vzdialenosť medzi matracmi podľa želania.

Prístroj Scek S780
Prihlásenie
Meno:
Heslo:

Produkty Tiens / Tianshi

Čaje
odrazkaAntilipidový čaj

Výživové doplnky
odrazkaBiokalcium
odrazkaBiokalcium na zlepšenie mozgovej činnosti
odrazkaBiokalcium na zníženie hladiny cukru v krvi
odrazkaBiokalcium pre deti
odrazkaBiozinok
odrazkaChitozan
odrazkaCholikan
odrazkaDigest
odrazkaFizzy (náhrada za Dvojitá celulóza)
odrazkaFlexi (glukosamín, chondroitín, pečiarka, kurkuma)
odrazkaIkan
odrazkaKordyceps
odrazkaSpirulina
odrazkaVejkan

Oleje a sirupy
odrazkaCesnakový olej a reishi
odrazkaFOS Sirup (Fruktooligosacharidy)
odrazkaKardi - olej z krillu
odrazka% Koncentrovaná datlová šťava

Zubné pasty
odrazkaTiens Orecare-zubná pasta U Smile

Prístroje
odrazka% (10 kusov) Respirátor FFP2 KN95 bez ventilu, s CE - skladom
odrazkaBPR - ježko
odrazkaOzonizér - čistič
odrazkaSCEK S-780
odrazkaSF852
odrazkaTong Bao


Kontakt:

Tel: 0915441587
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Partnerské stránky:
www.zdravystyl.sk
Kontakt:

Tel: 0915441587
©2011-2024 www.tiansi.sk :: Copyright © All Rights Reserved | Prevádzkuje spoločnosť LET.IS SLOVAKIA, s.r.o.