Logo

Produkty podľa ochorenia

Zdravý tráviaci trakt
odrazkaOchorenia zubov
odrazkaOchorenia pečene
odrazkaOchorenia žlčníka
odrazkaVredy
odrazkaOchorenia žalúdka
odrazkaOchorenia čriev

Zdravé pľúca
odrazkaNachladnutie a chrípka
odrazkaAngína, faringitída, laryngitída
odrazkaBronchitída a zápal pľúc
odrazkaBronchiálna astma

Zdravé srdce
odrazkaAteroskleróza
odrazkaHypertenzia
odrazkaIschemická choroba srdca, infarkt myokardu
odrazkaSrdcová slabosť
odrazkaEndomyokartitída, kardiomyopatia
odrazkaNarušenie srdcového rytmu
odrazkaPorážka (insult)
odrazkaKŕčové žily a trombóza

Zdravé kĺby
odrazkaReumatická artritída a deformujúca artróza
odrazkaDna
odrazkaZlomeniny kostí
odrazkaSkolióza, opotrebovaná platnička, zacviknutie nervov
odrazkaOsteoporóza

Zdravé obličky
odrazkaZápal močových ciest
odrazkaMočové kamene
odrazkaAdenóm predstojnej žlazy / prostata

Látková výmena a hormonálne zdravie
odrazkaOchorenie štítnej žľazy
odrazkaCukrovka
odrazkaNadváha
odrazkaMastopatia a fibromyómy maternice
odrazkaKlimaktérium a menopauza
odrazkaNeplodnosť, pohlavné poruchy

Stres
odrazkaNervozita a depresia
odrazkaSvalová distrofia a kŕče
odrazkaBolesti hlavy a migrény
odrazkaPoruchy spánku
odrazkaOchrana proti stresu
odrazkaSyndróm chronickej únavy
odrazkaNeurity a syndróm nepokoja nôh
odrazkaEpilepsia
odrazkaParkinsonova choroba

Zdravá koža a zmyslové orgány
odrazkaDermatitída, vyrážky
odrazkaPsoriáza
odrazkaPigmentové fľaky
odrazkaPopáleniny
odrazkaGlaukóm, zelený zákal
odrazkaChoroby sietnice
odrazkaZápal ucha
odrazkaHluchota

Zdravé detstvo
odrazkaDeti do 1 roka
odrazkaDeti od 1 do 6 rokov
odrazkaDeti od 7 do 12 rokov
odrazkaDeti od 13 do 18 rokov

Život bez infekcie
odrazkaImunitný systém
odrazkaAlergia

Život bez rakoviny
odrazkaOnkologické ochorenia
odrazkaPodpora organizmu pri chemoterapiiAIRIZ hygienické vložky s aktívnym kyslíkom - denné

AIRIZ hygienické vložky s aktívnym kyslíkom - denné
Zväčšiť

Cena: 6€Produkt je momentálne nedostupný.

1 balenie: 10ks denných hygienických vložiek

AIRIZ hygienické vložky s aktívnym kyslíkom

Podľa výsledkov prieskumov zverejnených WHO, 80% žien na svete trpí gynekologickými ťažkosťami a 63% gynekologických ochorení zapríčiňujú hygienické vložky zlej kvality.

Menštruačná krv je perfektnou živnou pôdou pre množenie baktérií. Vo vlhkom a teplom prostredí sa baktérie začínajú množiť už po 15 až 18 minútach použitia. Navyše sú ženy počas menštruácie fyzicky oslabené. Preto sú náchylné voči bakteriálnym infekciám a ľahšie podliehajú gynekologickým ochoreniam. Zdravá žena používa vložky počas 30 – 40 rokov života. Dlhodobé používanie hygienických vložiek zlej kvality spôsobuje infekcie, ktoré môžu prerásť do vážnych zdravotných komplikácií. Ženy používajú hygienické vložky počas 30 až 40 rokov svojho života. Každá zdravá žena použije počas života približne 15 000 kusov hygienických vložiek. Hygienické vložky AiRiZ nielen chránia vaše zdravie, ale aj uľahčujú obdobie menštruácie a prinášajú pohodlie.

Vlhké prostredie poskytuje dokonalé miesto na množenie baktérií. Za týchto okolností bez správnej starostlivosti počas menštruácie sú ženy náchylné voči zápalom a infekciám.

Podľa špecialistov na pôrodníctvo a gynekológiu je mnoho gynekologických ambulantných pacientok, ktoré trpia gynekologickými ťažkosťami spôsobenými používaním nesprávnych hygienických vložiek. Odporúčajú im používanie hygienických vložiek s bavlneným povrchom, pretože bavlnený povrch má lepšiu priepustnosť a poskytuje väčší komfort. Treba sa vyhnúť aromatizovaným hygienickým vložkám, alebo vložkám zo syntetického materiálu. Hygienické vložky je potrebné počas menštruácie často meniť, aby sa predišlo množeniu baktérií.

Ako si vybrať hygienické vložky, ktoré poskytujú najlepší komfort a ochranu:

1.krok: Pozrite sa na balenie

Vonkajší obal vložiek je uzavretý hliníkovou fóliou. Hliníková fólia zabraňuje prenikaniu vlhkosti, je odolná voči plesniam a baktériám. Všimnite si jej lepiaci dizajn, jednoduchý systém opätovného zalepenia zabezpečuje, že do balenia nepreniknú baktérie a huby a tým zabraňuje ich sekundárnemu prenosu.

2. krok: Vyskúšajte jemnosť povrchovej tkaniny

Dobré hygienické vložky používajú jemnú prírodnú bavlnenú tkaninu, ktorá je mäkká a hebká.

 

3. krok: Vyskúšajte absorpčné schopnosti, zatekanie dozadu a po stranách

Na vložku nalejte 50 ml vody, potom pozorujte, ako rýchlo sa vstrebáva. Následne na povrch vložky jemne pritlačte papierový obrúsok, ak zostane suchý – daná vložka má dobré absorpčné vlastnosti, nebude pretekať   dozadu, ani po stranách.

 

4. krok: Vyskúšajte priedušnosť spodnej vrstvy vložky

Do skleného pohára nalejte vriacu vodu, pohár prekryte vzduchopriepustnou vrstvou vložky a na ňu hore dnom položte ďalší priehľadný prázdny pohár. Po chvíli skontrolujte, či sa v prázdnom pohári objaví para. Ak áno, dokazuje to, že vzduchopriepustná vrstva vložky je kvalitná.

 

Všetky živé bytosti  na zemi sú úzko spojené s aktívnym kyslíkom a zápornými iónmi.

Patentovaný aniónový čip v hygienických vložkách AIRIZ uvoľňuje až 6 100 záporne nabitých častíc na cm³. Ide o najvyššiu koncentráciu aniónov obsiahnutú v hygienických vložkách.

Záporné ióny účinne potláčajú výskyt a množenie baktérií na hygienických vložkách, podporujú imunitu a udržiavajú zdravie intímnych ženských partií. Záporné ióny preniknú cez pošvu do maternice a zlepšujú cirkuláciu krvi.

Zložka s aktívnym kyslíkom vo veľkej miere zvyšuje priedušnosť hygienických vložiek a cirkuláciu kyslíka v nich, čím zabraňuje rastu baktérií. Je obohatená o špeciálny komplex, ktorý udržiava sviežosť a zabraňuje podráždeniu pokožky a slizníc.

8 účinkov dosiahnutých čisto prírodnými fyzikálnymi procesmi

S použitím medzinárodne vyvinutej technológie dvojitého čipu, hygienické vložky AIRIZ s kyslíkom a zápornými iónmi kombinujú pôsobenie aktívneho kyslíka a aniónov, čím sa podporuje cirkulácia krvi a urýchľuje metabolizmus.

Zložka s aktívnym kyslíkom vo veľkej miere zvyšuje priedušnosť hygienických vložiek, zvyšuje cirkuláciu vzduchu a kyslíka v nich, čím zabraňuje rastu baktérií, udržuje čistotu a posilňuje imunitu.

Výskumy odhalili, že hladina kyslíka a aniónov v krvi má priamy vplyv na metabolizmus. Zvýšená hladina kyslíka a aniónov napomáha vstrebávaniu živín, odbúravaniu odpadových látok a čisteniu krvi. Pomáha tiež udržiavať normálne funkcie endokrinných žliaz a produkciu správnych hladín hormónov tým, že vyrovnáva pH krvi a aktivuje bunky. Negatívne ióny sa cez vagínu pohybujú ku maternici, pričom zlepšujú cirkuláciu krvi.

8 ochranných vrstiev s jedinečným dizajnom

1. vrstva: Extra absorpčný  povrch z tenkého hodvábu a mäkkej bavlny umožňuje tekutine trojnásobne rýchlejšie vstrebávanie ako u bežných vložiek
2. vrstva: Čip s aktívnym kyslíkom a zápornými iónmi čisto prírodnými procesmi zabezpečuje antibakteriálnu bariéru, ochranu proti choroboplodným zárodkom a pozitívny vplyv na zdravie
3. vrstva: Priedušná vrstva umožňuje rozptyl molekúl vody v plynnom stave, čím zabezpečuje rýchle odvádzanie vlhkosti.
4. vrstva: Superabsorpčná vrstva účinne uzamkne tekutinu vo vnútri.
5. vrstva: Unikátne exkluzívne navrhnuté postranné krídelká slúžia na vyváženú absorpciu a prevenciu pretekania
6. vrstva: Priedušná vrstva umožňuje rozptyl molekúl vody v plynnom stave, čím zabezpečuje rýchle odvádzanie vlhkosti a tepla z priestoru medzi vložkou a pokožkou.
7. vrstva: Priedušná vrchná vrstva umožňujúca voľné prúdenie vzduchu
8. vrstva: Ľahko aplikovateľná celolepiaca plocha. Nie je toxická a nezanecháva stopy.

 

Vlastnosti hygienických vložiek s aktívnym kyslíkom a zápornými iónmi :

  1. Suchý povrch, priedušnosť, ochrana proti zatekaniu: Povrchová vrstva je navrhnutá tak, aby udržiavala citlivé partie v suchu a pohodlí. Extra silné absorpčné činidlá vo vnútornej vrstve zmenia tekutinu na gél a eliminujú lepkavý pocit. Vložky majú vzduchopriepustnú vrstvu pre váš pocit sviežosti.
  2. Antibakteriálne a deodorizačné účinky prostredníctvom čisto prírodných fyzických procesov: Jadro s kyslíkom a zápornými iónmi zabudované v hygienických vložkách AIRIZ uvoľňuje vysoké množstvá kyslíka a záporných iónov, ktoré majú antibakteriálne, protizápalové a zápach eliminujúce účinky.
  3. Vysokoúčinné a extra silné absorpčné činidlá: Absorpčná vrstva je vyrobená z vysokoúčinných a supersilných absorpčných činidiel a materiálov zabraňujúcich pretekaniu. Keď sa tekutina dostane do tejto vrstvy, vsiakne dovnútra a uzamkne sa tam, aby nedošlo k pretekaniu.
  4. Prináša vysoký štandard intímnej hygieny: Tri základné princípy ženskej intímnej hygieny sú: pocit sucha, priedušnosť a čistota. Výroba prebieha pod prísnou kvalitou kontroly vstupných surovín na plne automatizovanej výrobnej linke podľa štandardov riadenia kvality ISO9001: 2000.
 V každom balíčku vložiek je priložená Patentovaná karta pre dámy na samovyšetrenie

Táto karta na samovyšetrenie je špecificky navrhnutá na vyhodnotenie údajov o zdraví intímnych partií ženy. Pre rýchly test naneste trochu vaginálneho sekrétu na indikátor na testovacej karte. Po 30 sekundách porovnajte zmenenú farbu indikátora s farebnou škálou v tabuľke a zistite výsledok.

Vďaka unikátnemu vplyvu jadra s kyslíkom a zápornými iónmi na zdravie môže byť tento produktový rad použitý aj na udržanie každodennej hygieny, obzvlášť pri infekciách močových ciest, inkontinencii a v prípade iných ťažkostí, ktoré si vyžadujú zvýšenú intímnu hygienu.

Denné hygienické vložky (10 kusov)
Mäkký a tenký bavlnený povrch je príjemný na dotyk a absorbuje tekutinu trikrát rýchlejšie. Ultratenké a superabsorpčné jadro uzatvára tekutinu vo vnútri a chráni pred nehodami. Zanecháva pocit pohodlia a čistoty.

Nočné hygienické vložky (8 kusov)
Extra dlhé anatomicky tvarované nočné hygienické vložky sú navrhnuté tak, aby poskytli spoľahlivú ochranu počas spánku. Superabsorpčné a ultratenké vložky poskytujú komfort a zabraňujú pretekaniu.

 Intímky (30 kusov)
Ideálne na osobnú hygienu a každodenný pocit čistoty. Super jemná vložka vám zaručí sviežosť a pohodlie po celý deň.

Prihlásenie
Meno:
Heslo:

Produkty Tiens / Tianshi

Čaje
odrazkaAntilipidový čaj

Výživové doplnky
odrazkaBiokalcium
odrazkaBiokalcium na zlepšenie mozgovej činnosti
odrazkaBiokalcium na zníženie hladiny cukru v krvi
odrazkaBiokalcium pre deti
odrazkaBiozinok
odrazkaChitozan
odrazkaCholikan
odrazkaDigest
odrazkaFlexi (glukosamín, chondroitín, pečiarka, kurkuma)
odrazkaIkan
odrazkaKordyceps
odrazkaSpirulina
odrazkaVejkan

Oleje a sirupy
odrazkaCesnakový olej a reishi
odrazkaFOS Sirup (Fruktooligosacharidy)
odrazkaKardi - olej z krillu
odrazka% Koncentrovaná datlová šťava

Zubné pasty
odrazkaTiens Orecare-zubná pasta U Smile

Prístroje
odrazka% (10 kusov) Respirátor FFP2 KN95 bez ventilu, s CE - skladom
odrazkaBPR - ježko
odrazkaOzonizér - čistič
odrazkaSCEK S-780
odrazkaSF852
odrazkaTong Bao


Kontakt:

Tel: 0915441587
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Partnerské stránky:
www.zdravystyl.sk
Kontakt:

Tel: 0915441587

Fatal error: Uncaught Error: Undefined constant "year" in /data/0/8/08473105-0c9f-40cc-9e3a-2812ed009cdb/tiansi.sk/web/copyright.php:4 Stack trace: #0 /data/0/8/08473105-0c9f-40cc-9e3a-2812ed009cdb/tiansi.sk/web/index.php(386): require() #1 {main} thrown in /data/0/8/08473105-0c9f-40cc-9e3a-2812ed009cdb/tiansi.sk/web/copyright.php on line 4